DIGICOM TV
From television to many visions

Me shërbimin më të ri, aplikacionin DIGICOM TV shijoni programacionin e pasur me filma, seriale, dokumentarë, argëtim për fëmije, sport dhe magjinë e eventeve te preferuara në çdo kohë, kudo e në disa pajisje njekohësisht: TV, tablet ose mobile. Kombinimet e pajisjeve i bëni sipas dëshirës.
Shkarko aplikacionin Digicom TV dhe shijo argëtim pa limit për të gjithë familjen.

Shërbimet e DIGICOM TV:
Live TV: shikoni live kanalet televizive të paketave Digitalb, Tring dhe Digi TV
EPG: mundëson informacion mbi përmbajtjen e programeve që transmetohen dhe atyre në vijim.
Catchup TV: mos humbisni përmbajtjen tuaj të preferuar me Catchup TV, i cili ju mundëson të shikoni programet e kaluara deri në 3 ditë pas transmetimit të tyre.
Lista e të preferuarave: krijoni një listë të personalizuar të kanaleve të preferuara për ta aksesuar me lehtësi në çdo moment.
Kontrolli Prindëror: bllokoni kanalet sipas preferencës tuaj.
Screen Mirroring (AirPlay) – mundëson ndarjen e ekranit të paisjeve mobile në Smart TV.

Visionary Concept

Aplikacioni
DIGICOM UP

Mënyra më e lehtë për të paguar faturën tuaj dhe për t'ju mbështetur në kohë reale.

Aplikacioni Digicom UP ju ndihmon me shumë informacione të dobishme dhe zgjidhje në kohë reale, të personalizuara vetëm për ju. Me disa klikime, ju mund të përdorni shumë opsione të tilla si:
Shikoni dhe paguani faturën tuaj thjesht, shpejt dhe në mënyrë të sigurt.
Kufizoni kohën e fëmijëve tuaj në internet duke krijuar orare të preferuara.
Mësoni për ofertat e reja.
Ndryshoni dhe menaxhoni planin tuaj nga kudo dhe në çdo kohë, direkt nga telefoni juaj celular.
Ndryshoni fjalëkalimin dhe emrin e Wi-Fi.
Testoni shpejtësinë e internetit.
Kontrolloni përdorimin aktual të paketës.
Shikoni përdorimin historik të internetit dhe të dhënave telefonike.
Përditësoni të dhënat personale.
Merrni njoftime shtytëse në kohë reale.
Mbështetje për çdo informacion apo problem, me hapa të gatshëm dhe të thjeshtë për çdo pyetje.
Për të krijuar një llogari në Digicom Up, duhet të vendosni numrin e ID të kartës suaj të identitetit dhe gjithashtu numrin unik të kontratës tuaj me Digicom.

Përse duhet të marrësh internet me
100% fibër optike nga Digicom?

Rrjeti i se ardhmes

Rrjeti i së ardhmes

Rrjeti ynë me 100% fibër optike mund të përmbushë kërkesat për shpejtësi sot dhe çdo nevojë për shpejtësi që do të kërkohet nga teknologjitë e së ardhmes.

Rrjeti i se ardhmes

Më shpejt se shpejt

Shpejt për ne do të thotë:

 • Internet Super i Shpejtë
 • Super Upload
 • Me 100% FIBËR OPTIKE
Rrjeti i se ardhmes

Vlerat Tona

 • Ne ndërtojmë sot standartet e së ardhmes.
 • Sjellim inovacion për të qenë përherë të parët
 • Kujdesemi me pasion për ju.
 • Jemi transparentë.
Rrjeti i se ardhmes

Shijo 100% çfarë do

 • Lundro pa asnjë vonesë.
 • Luaj online si të jesh brenda në lojë.
 • Shiko më në fund filmat e tu të preferuar me cilësi 4K.
 • Të gjitha këto, tashmë me mundësinë për t’i
  bërë në të njëjtën kohë.
Icon 1

LIDHU

Icon 2

SHIKO

Icon 3

FOL

Kush jemi ne

DIGICOM është një nga kompanitë më inovatore të komunikimit në Shqipëri. Kemi investuar për një rrjet të qëndrueshëm duke përdorur vetëm teknologjinë e rrjetit me fibra optike.